Від опікуна потрібно...

Робота в Німеччині в якості опікуна літніх людей - це відповідальне завдання, що вимагає терпіння, часу і правильного підходу. Особи, які вирішили працювати опікунами в Німеччині, повинні дотримуватися певних вимог: від кандидатів ми вимагаємо знання німецької мови (хоча б на комунікативному рівні), перевагою є досвід у догляді за людьми похилого віку або інвалідами. Робота опікуна в Німеччині є справою, що вимагає великої фізичної активності, тому майбутній опікун повинен мати хороший стан здоров'я. Кожна людина, бажаючи влаштуватися на роботу в Німеччину опікуном літніх людей, повинна мати у своєму розпорядженні мінімум два місяці вільного часу (найкоротший термін роботи у нас, як правило, два місяці). Наявність діючого посвідчення водія кат. B є додатковою перевагою. Майбутній опікун літніх людей має бути підготовлений до перевірки рівня знання німецької мови. Робота опікуна в Німеччині вимагає чесності й обов'язковості – саме цього ми очікуємо від наших майбутніх співробітників.

Ми вимагаємо:

• комунікативний мінімум знання німецької мови

• перевагою є досвід роботи з літніми людьми або інвалідами

• незайнятість протягом мінімум двох місяців

• добрий стан здоров'я

• перевагою є свідоцтва та дипломи із завершених профільних курсів

• вітаються рекомендації з попередніх місць роботи

• перевагою є наявність водійськіх прав кат. B

 

В чому полягає робота опікуна в Німеччині

Робота опікуна в Німеччині полягає у здійсненні комплексного догляду за літніми людьми в їх будинках. Пов'язано це з допомогою в повсякденній роботі, наглядом за рутинними діями, а також забезпеченням підопічному безпеки і супроводом його в щоденній діяльності. Робота в Німеччині в якості опікуна літніх людей включає в себе наступні обов'язки:

• підтримка у виконанні найбільш простих щоденних дій, таких як вживання їжі, одягання, особиста гігієна, переміщення

• допомога по господарству (прання, прибирання, прасування, приготування їжі і похід по магазинах)

• турбота про підопічного, залежить від його захворювань, а також підтримка у ній його близьких

• контроль термінів відвідування лікаря та участь у них

• допомога в налаштуванні рекомендацій лікаря (прийом ліків, процедури)

• супровід підопічного під час прогулянок, поїздок

Робота опікуна/-ки в Німеччині тісно пов'язана з режимом життя і розкладом занять підопічного і адаптована до її потреб і можливостей. Специфіка роботи призводить до того, що опікун переважну більшість часу проводить з літньою людиною, але це не означає, що у неї немає часу для себе. Кожен, хто доглядає за літньою людиною, має право на відпочинок протягом дня у вигляді коротких перерв і певного вільного часу.

Тривалість роботи для опікуна в Німеччині

Робота опікуна в Німеччині займає не менше двох місяців, однак тривалість замовлення може змінитися (є можливість продовження контракту ще на тижні). Тривалість перебування залежить від Вашої незайнятості, від конкретної пропозиції та потреб підопічного. Людям, які вирішили працювати в якості опікуна літніх людей у Німеччині, ми забезпечуємо постійне місце роботи, ми також дбаємо про психологічний комфорт наших підопічних (ми не хочемо, щоб довелося занадто часто звикати до нового оточення). Кожен найнятий нами опікун має право на отримання відпустки у зручний для обох сторін час (такі відпустки, як правило, відбуваються в районі свят). Завдяки Senior Vip - робота в якості опікуна літніх людей у Німеччині це заняття безпечне і прибуткове.

Senior Vip – безпечна турбота в Німеччині

Senior Vip - це повністю безпечна робота в Німеччині, заснована на чітких принципах. Опікун, виїжджаючий за допомогою нашої фірми, має гарантоване страхування, отримує гроші в якості компенсації за проїзд і завжди отримує допомогу координаторів від'їзду. Праця в Німеччині з Senior Vip - це впевненість в регулярній та своєчасній заробітній платні. Вакансії  завжди перевірені і актуальні.

Nasze biura są czynne
od poniedziałku do piątku
08:00 - 16:00 
Info:

kontakt@seniorvip.de

  • Facebook Clean

© 2023 by Maverick Aviation.

Proudly created with Wix.com