Найбільш поширені запитання

Правила роботи за контрактом

Все ще є побоювання з приводу від'їзду або зарплати? Не впевнена, що пропозиція, знайдена на веб-сайті Senior Vip, підходять для Вас? Хочете знати ще більше деталей? Це абсолютно природно, що у вас є сумніви з приводу такої роботи. Робота за кордоном в Німеччині вимагає певних кваліфікацій, в тому числі, по можливості, гарного знання німецької мови, а часто і наявності досвіду у виконанні аналогічних обов'язків, тому погодження на таке заняття вимагає, щоб всі правила були зрозумілі та прозорі. Головне - це Ваша впевненість в тому, що ваша робота буде безпечною і чесною. Нам важливо, щоб Ви знали всі правила, завдання та обов'язки, які будуть Вас чекати, якщо Ви оберете одну із запропонованих нами пропозицій. Якщо серйозно думаєте про роботу в якості опікуна літніх людей у Німеччині, впевнений, що у Вас є принаймні кілька питань. На основні і найбільш задавані намагаємося вичерпно відповісти на цій сторінці.

Найбільш поширені запитання

1. Людина не знає німецької мови, чи має шанс отримати роботу?

Наші опікуни повинні, принаймні, на комунікативному рівні володіти німецькою мовою. Тим не менш, багато з наших клієнтів також повідомляють про потребу в опікунах з меншим досвідом або слабким знанням мови.

2. Чи є шанс отримати роботу, якщо людина не має досвіду у догляді?

Так. Senior Vip  надає можливість працювати також особам, які не мають досвіду. Частина з наших клієнтів-це люди, які не потребують професійної допомоги, не страждають ні на які хвороби. Це самотні люди, які потребують допомоги і підтримки у повсякденному житті.

3. Чи працюючи в Німеччині, я повинен нести витрати на проживання та харчування?

Ні. Сім'я німецька, надає житло та харчування. Наші опікуни не несуть жодних витрат, пов'язаних з проїздом.

4. Чи, працюючи з Senior Vip, у мене є гарантована страховка?

Так. Кожна виїжджаюча з Senior Vip людина має приватне страхування, яке уповноважує Вас користовуватися медичною допомогу на території Німеччини.

5. На як довго я можу поїхати?

Тривалість перебування залежить від можливостей нашого опікуна. Як правило, це виїзди на два місяці. Якщо людина воліє короткі поїздки, наприклад, протягом одного місяця, ми підберемо сім'ю, яка шукає опікуна саме на такий час.

Nasze biura są czynne
od poniedziałku do piątku
08:00 - 16:00 
Info:

kontakt@seniorvip.de

  • Facebook Clean

© 2023 by Maverick Aviation.

Proudly created with Wix.com